Březen 2013

T-shirt 0.1

31. března 2013 v 20:31 | Gio |  fashion
V tuhle chvíli nemám moc nápadů, ale tak alespoň 3 bych sem postnout mohl. Jedná se jen o návrh triček - doufám... nebo spíš snažil jsem se, aby byli unisex. Ale tak v dnešní době bych se toho nebál. Přece jen, jde tričko vždycky nějak upravit.Já vím, nic moc extra, ale... slíbil jsem alespoň něco, tak abych furt jen nesliboval. Příště se vrhnu na něco lepšího, tohle jsou jen nápady, co bych třeba rád nosil já! ;)

#29/03/13

29. března 2013 v 19:57 | Gio |  news


Tak si říkám, že už bych si mohl koupit nějaký boty. Rozhoduju se mezi suprama nebo si znovu vzít vansy? Ono je možná dobrý vyzkoušet všechno a je pravda, že supry mám jen jedny, ale ne kotníčkový.

Všiml jsem si, že JB je vlastně taková reklama na Supry (ano, jsem Justinův fanoušek a nestydím se) a přece by nenosil žádný kotníkový shity. Mluvím přesně o tomhle typu bot.


What do u think? Jo, koupím si je, ale rád bych znal názor i ostatních. Mimochodem, když jsme u toho - jakej máte názor vy na Justina? Beru jakejkoliv názor, klidně se vyjádřete jak chcete.Myslím, že jsem taky potřeboval jednu "rádoby" cool fotku! ;D
btw: furt slibuju ty moje designy triček... mmm, už bych mohl něco uploadnout.

#playlist 0.1

27. března 2013 v 20:00 | Gio |  news

Jedna aktuální k tomu.... :)

#očimaiPhonu

27. března 2013 v 18:45 | Gio |  news
Dneska byl na pohodu den, co váš? Já jsem byl šťastnej už jen od rána a můžou za to dvě věci.
1. Probudila mě moje oblíbená písnička: Ne-Yo - Let me love you
2. Vyfotil jsem duhu (:DDD)
Jo docela primitivní důvody, ale víte jak se probudíte a prostě máte pocit, že milujete svůj život a tak nějak se prostě na všechno těšíte? Takový pocity bych chtěl mít víckrát, ale zjistil jsem, že nám je asi život dává jen za odměnu. :/Duha v Neapoli. "Fajn věc" na ní bylo, že hned za jednou bouří se valila další, což můžete vidět za tou duhou. Takže to jsem bylo docela nasranej, že je sice 16 stupňů, ale zase prší. Co už.

Taky jsem si vzpomněl, že bych mohl začít už konečně na blogu prezentovat moje výtvory. mmm... nebylo by to od věci. I když kdo by to chtěl vidět (všichni!!).Každopádně jsem toho odpoledne využil (že se bouřka přehnala) a šel se psem ven. Zase ho otravovali tady kámoši, díky kterým mám jeden mobil v moři. :D
Miluju ptactvo fakt, že jo. A kdyby aspoň nebyli ti ptáci tak inteligentní, ale tady ti jsou. prostě ví kdy do vás narazit, aby jste měli mobil v ruce a potom už jen vidíte švih křídel a mobil si to plave na druhej břeh. :DMoje štěně a kradenej tenisák. Na to je expert, vždycky skočí mezi děcka, co si hrajou na ulici o zeď tenis a strašně šikovně jim ukradne tenisák a děcka vůbec nenapadne, že jim ho čornul pes. Vždycky hledají, tak půl hodiny někde v postraních kanálech. :D

Mohl bych i dovalit ten playlist, aby se to tu trochu pohnulo. Pokusím se vybrat písničky, který znají snad všichni! :D
Me ne vado! Avere un buon tempo.

#2day

26. března 2013 v 21:46 | Gio |  news


tak sem nakonec nezůstal celej den zavřenej doma. Po hodince a půl, co jsem si pustil Madagascar přestalo pršet. Kámoš mi zavolal na nějakou tu večerní car-party a sestřenka jestli nechci jít do centra. Z postele se mi fakt nechtělo, ale přemohl jsem se a šel.Rolex :3, bože jsem tak šťastnej, že mě vytáhla do centra. Bílý hodinky sháním už půl roku. Ne, že by bylo bílých hodinek málo, ale málo mi jich padne do vkusu. Cena je osobní s tím se svěřovat nehodlám, ale pár papírků jsem tam nechal. Ale spokojeně sme odešli na autobus ke mně.Moje rohožka. Dal mi jí kamarád k 20 narozeninám po tom, co jsem chodil ožralej po sousedství a kradl rohožky. Tak mě napadlo, že než vejdu domů - podělím se o ni s váma. Ještě jí prej měli v italštině - Che ci fai qui? Ale musím říct, že v angličtině to zní o 20% cooler! :DVidíte to? Po týdnu a půl zase úžasnej podvečer. Nemohl jsem si tu fotku neodpustit cestou dolů k pláži za kamarádama. To jsem ještě nevěděl, jaká party hard se ve třech lidech zvrtne. I bez chlastu... jó musím sem prostě tu fotku uploadnout, i když jsem řekl, že ne. Ale oni česky neumí, tak co. :Daby bylo jen tak jasno... jsem ten nahoře. :D A existuje víc fotek, ale pozadí mýho kamaráda na audi je k nezaplacení (ne nejsem gay), ale prostě když má jeden z vás dost jen z džusu a druhej z jednoho cigára, konečná tohle. Takhle fotka je stará jen pár hodin a k nezaplacení je, že lezu po autě a přitom jsem v sobě nic neměl. To i když chlastám, tak takový blbosti nedělám. The end - poslední článek dneska tohle. Zítra bych mohl sepsat playlist! :D

#FAVS

26. března 2013 v 20:31 | Gio

#26/03/13

26. března 2013 v 13:33 | Gio |  news
Porovnávám teploty v Česku a u nás. Mezi náma je 16-17 stupňový rozdíl a to se mi zdá, že u nás je dneska pod nulou. Teploměr sice ukazuje 17 stupňů, ale pekelně tady prší, takže se mi vlastně ani nevyplatí být doma. už 2 týden nechodím do školy. Fuj... zanedbávám to, ale co už. Poslední ročník a všechny podklady na zkoušky sem si koupil před rokem od známýho.

Jediné světlo mého života je teď deluxe chicken hamburger, kterej sem si letěl před 15 minutama koupit. Mňam. Křupavej a teplej. Teď si ještě pustit nějakej novej film (takže zase žádnej nebo nějakej, co už jsem viděl 100x) a budu spokojenej. Mimochodem, máte někdo sousedy, kteří vám hází kamení do okna a do dveří jen protože posloucháte ve "SLUCHÁTKÁCH" hudbu a mixujete něco na další akci?!! wtf, pochopím neurotický důchodce, ale 35letý lidi? Když oni vysávají vysavačem trávník, taky to... respektuju..?


Včera mi na skypu oznámilo asi 15 lidí, že by v dubnu přiletěli a v květnu bych s nima letěl do Prahy zpět a kouknout se z bábi a dědou. Na to, ale máma řekla, že pro mě má překvapení už od dubna až do května, takže si nemám nic plánovat. Prostě... ať už vám bylo 18 nebo ne - rodiče vaše důvody nezajímají. Chillout - jo ony budou velikonoce. Řeknu vám, byl jsem za tetou v Římě a těch lidí se tam snad naklonovalo o 30% víc. To je tím papežem...


Moje Neapol! Zachytil jsem momentku ráno. To jsem si ještě myslel, že dneska vylezu ven na pláž s Luciou (sestřenice), ale po 9 ráno se zatáhlo a začalo pršet. Takže jsem zůstal s cígem na balkónu.

Pro dnešek zalezu k televizi a xboxu, možná, že večer do klubu nebo budu pořádat forever alone skype party! ;)

#LINKS

26. března 2013 v 12:44 | Giowishlist 2013: movies


#ABOUTME

25. března 2013 v 12:12 | Gio


jmenuju se Giotto (pro vás Gio), je mi 21 let a studuju Finesovu akademii umění v Neapoli. Otec je Ital, matka Češka. Od svých 6 let žiju v Itálii. Nevím přesně, co bych tu měl vypisovat. V Česku jsem se narodil, chodil do školy a potom jsme se z rodinných důvodů přestěhovali do Neapole. Češtinu ovládám, tak jak ovládám díky mámě, která mě učila i nadále a tak si myslím, že Česky mluvím i píšu jako bych tu žil dál.od malička mě bavilo cvakat fotoaparátem a zůstalo mi to dodnes. Vzhledem k tomu, že studuju umělecký obor se to i hodí. Za další mě zajímá móda - byl jsem zvyklý, že mám jako designérka mi slaďovala jako malému oblečení a zůstalo to i mně. A baví to. V neposlední řadě i příležitosně model. Od 15 let si mě vyhlédla fotomodelingová agentůra z důvodu, že jsem prý fotogenický. Dále mě baví dělat příležitosně DJing (electro, house, pop), jezdit po světě, posilovna, zažívat toho hodně s přáteli, dívat se na filmy a sledovat sport.
(c) moje fotospoušť 2012 // Nikon D3100 // BW effect