fashion

#Modeling

13. dubna 2013 v 20:33 | Gio
Tak a zase se mi daří. Pes je v pořádku měl jen podrážděnej žaludek a nesedlo mu jídlo. Uf. Navíc mi dnes konečně přišel email od místního návrháře GianaMarca, že souhlasí, aby na mě byly převáděny modely, které vytvořil, zítra se začíná s jarní kolekcí, takže doufám, že sem pak budu moct hodit fotky.

Navíc sem se chtěl pochlubit s fotkama, které jsou sice cca rok staré, ale rád si zavzpomínám na některý lidi ze školy, kteří ušili skvělý věci na nošení a my je předávděli.


víc fotek v celém článku...

#ownshoes!

11. dubna 2013 v 23:33 | Gio
Tak co jak se máte? ;)

(mimo téma)
Já věděl, že se mi ten skvělej týden nějak ke konci vymstí... Začalo to skvěle. Přijela mi přítelkyně. Úspěšně jsem dodělal zkoušky. Ale dneska mi začal můj "maličkej" pesan zvracet. Což není zrovna 3x dobrý a ještě k tomu je to jedinej můj společník, když není přítelkyně doma. Doktor řekl, že to má jen po nějakým žrádle, ale on nic nejedl. A tablety taky moc nezabraly. Takže nevím. Každopádně ho musím vzít zítra znovu na veterinu.

Ale tak budu doufat, že je všechno okay! Teď k tomu, co jsem chtěl říct. Konečně jsem dokončil svoje boty. Ať se vám můžou zdát jakékoliv - šlo spíš o takovou recesi. Boty jsem si sehnal a design na ně vymyslel. Obrázek v celém článku.

I Want/Need... Sweatshirts

6. dubna 2013 v 9:00 | Gio
Už kolikrát jsem si řekl za poslední dva měsíce, že bych si zase mohl po dlouhé době koupit 2-3 mikiny do zásoby. Já jsem totiž člověk, co třeba nekupuje furt, ale koupí si toho hodně naráz. Včera jsem sjížděl internet a ještě si sám vyráběl nějakou mikinu, ale potřebuju nápady no a zrovna, když jsem hledal nějakou úplně obyčejnou mikinu a k tomu něco originálního našel jsem totálně luxusní mikiny, co bych klidně nosil - jedná se většinou o unisex mikiny.

Vytvořil jsem takovej malinkej přehled...Jinak jsem hledal jako blbec po celé Neapoli a našel jen obyč bílou mikinu, která se mi sice strašně líbila (mám rád i úplně čisté mikiny bez potisku), ale dávat za ní 2100 (v korunách) se mi nechtělo. Aspoň sme stihli starbucks než zavřeli z důvodu výpadku elektřiny.

T-shirt 0.1

31. března 2013 v 20:31 | Gio
V tuhle chvíli nemám moc nápadů, ale tak alespoň 3 bych sem postnout mohl. Jedná se jen o návrh triček - doufám... nebo spíš snažil jsem se, aby byli unisex. Ale tak v dnešní době bych se toho nebál. Přece jen, jde tričko vždycky nějak upravit.Já vím, nic moc extra, ale... slíbil jsem alespoň něco, tak abych furt jen nesliboval. Příště se vrhnu na něco lepšího, tohle jsou jen nápady, co bych třeba rád nosil já! ;)
 
 

Reklama