gallery

#SNAPBACKS

21. dubna 2013 v 16:04 | Gio
Tak sem si řekl, že pořeším trochu odvětví v módě, kterýmu se říká - snapbacks. Klasicky se to nosí jako módní doplněk do stylu, podle barvy, ale většinou podle značky - obey, supreme, dope, diamond, nba, nhl (mitchell & ness). Všechno tohle je v pohodě. Tyhle značky/odvětví jsou totiž věhlasný, mají styl a hlavně nejsou na "jedno použití". Zabíjel bych totiž lidi (spíš malinký děti), co mají totálně maličkou hlavu, ale koupí si u vietnamců klasiku - New Era - LA - za 60 korun. Džeea a máš swag za šede.

Jelikož už jsem hodně let mimo ČR, snažil jsem se vybrat stránky u kterých si myslím, že prodávají 100% originální kusy.
http://www.snapbacks.cz/ a http://www.queens.cz/. Dle mého moc dobré stránky a na úroveň republiky si myslím, že jsou - nadstandartní. Doufám, že jich bude jen a jen přibývat, aby si to lidi nemuseli kupovat z aukra, kde se to všechno šije jako pakatel a tudíž se to po chvilce rozpadne.
#14/04/13 - focení

14. dubna 2013 v 19:08 | Gio
Wow, čekal jsem, že dnešek bude skvělej, ale že až tak... to jsem nevěděl. Kolem 7 ráno jsem došel před ateliér a tam už čekal ten zmíněnej návrhář Marco a jeden fotograf. Řekl, že původně plánoval fotky v interiéru, ale když se udělalo pěkně, tak by jsme mohli nafotit exteriér. Odjeli jsme na druhou stranu břehu u Neapole. Napřed byl problém s bleskem u fotoaparátu, potom Marco zjistil, že k jednomu kabátu chybí kalhoty a boty, takže pro ně musel dojet. Čekali jsme asi 2 hodiny.

Když se vrátil začalo se. Několik jarních kabátů, šál, kalhot a bot. Čekal jsem bůhví jak budou potřebovat fotky upravit, ale fotograf si pohrál jen s konstrastem barev. Ještě šťastnější sem byl, když mi řekl, že by si mě chtěl nechat jako modela pro pánskou kolekci. Na což jsem kývnul okamžitě. Dà retta! :)

Několik fotografí mi poslal před chvílí emailem, takže se s vámi o ně podělím v celém článku! ;)

 
 

Reklama