news

YOLO

20. dubna 2013 v 21:40 | Gio
Tákže, pro ty z vás, co o tom ještě neví. Rozjel jsem takový projekt, kde si můžou bloggeři vzájemně vyměnit články na téma, které každý z nich zadá. No byl bych rád, kdyby se přihlásil ještě někdo. Jako první se přihlásila adminka jejíž blog mám děsně rád - moje aff: Boo.

Boo mi zadala téma YOLO - you only live once. Takže let's go.

Abych řekl pravdu... pěknou chvíli mi trvalo než jsem dospěl k tomu jak s tímhle tématem naložím. Ne protože by bylo těžký psát, ale nechtěl jsem tu dát jen nějakej text + obrázek a konec. Tak jsem se rozhodl, že tohle téma proložím zásadně obrázky a ke každému napíšu, proč se to váže k YOLO.

Více v celém článku...

Haters gonna hate!

18. dubna 2013 v 9:00 | Gio
O čem chci mluvit? Kupodivu hlavně o HATERECH!
Napřed jsem chtěl napsat jen článek o Justinovi (možná i o 1D) a o tom jak má nejhorší hatery. Navíc jsem kluk a k tomuhle se stavím neutrálně, takže. Rád bych se vyjádřil k problematice jací jsou dnešní hateři.

dopředu upozorňuju, že jsem fanoušek Justina.


Už pár měsíců jsem si kladl otázku: Proč tak všichni nenávidí toho Justina Biebera, nebo pár jiných celebrit?
No došel jsem k závěru, který jsem rozebíral s pár DJi a ostatními lidmi - Každý dobrý interpret má silnou základu/rodinu fanoušků a "oddané" hatery, kteří o něj jeví přece taky zájem, tím že ho nesnáší.
Proč se tedy lidé stávají hatery? V nejčastějším případě mají lidé svoji oblíbenou celebritu a stane se to, že jí zastíní nějaká jiná. Třeba tady mluvíme o Justinovi. Pokud je někdě několik celebrit pohromadě a s nimi Justin - 80% médií se soustředí jen na něj.

Takový lidi dělím na

1. Lidi co někoho nemají rádi - vyjádří normálně svůj názor, bez zbytečných emocí a hotovo
2. HATERY - lidi, co si najdou každou možnou záminku
a) uvěří bulváru, ale kdyby šlo o jejich celebritu, tak by tomu nevěřili
b) soudí podle fotek, oblečení, občasných trapasů - ale svoji oblíbenou celebritu by tak nesoudili....

Just idea...

17. dubna 2013 v 22:30 | Gio
Trošku jsem premýšlel jak víc komunikovat s lidmi na blogu (nejen se přátelenými blogy) a došel jsem k jednomu takovému nápadu. Pokud by jste byli pro (mimochodem... děkuji za pochvalu fotek).
Takže by se jednalo o vyměňování si článků. Co tím myslím? Že jeden blogger zadá téma druhému a potom zase naopak. A každý bude mít za úkol napsat na zadaný téma nějaký článek, grafiku... nebo něco čím by vyjádřil zadání. :)

Chtěl jsem, aby šlo o něco čím by se mohl blogger vypsat a zároveň by ho lidé líp poznali. Kdyby měl někdo zájem byl bych rád, jelikož chci zkusit něco nového. Takže se kdyžtak hlaste pod komentáře, kdo by měl o takovou výměnu zájem. Já bych se vám ozval k vám na blog, pod nějaký aktuální článek.

+ myslím, že je to i taková oboustranná reklama, když na začátek článku napíšete blog nebo bloggera, který vám článek zadal. Každopádně je to jen můj nápad a byl bych rád za vaše názory.aby zase nebyl článek až tak chudej, toto jsou všechna má tetování - ani jedno nemám pro parádu, i když to tak může vypadat. Každé symbolizuje významnou událost mého života, které si musím nadosmrti uchovat. ;)

Somebody to love!!

9. dubna 2013 v 21:34 | Gio
Jestli jsem se měl už někdy líp než v Pondělí a dneska, tak si to buď nepamatuju a nebo je mi prostě jen tak strašně dobře!! V Pondělí jsem nešel do školy. Napřed jsem přemýšlel, že bych šel aspoň na přednášky z dějin, ale hodil jsem to za hlavu. Prostě od té školy uteču... nezájem!
Důvod proč jsem nešel? Musel jsem se připravit na příjezd mé přítelkyně, která se mi vrátila po 4 měsících ze stáže z Londýna (snad nejdelší doba mého života).


Shlídnul jsem aspoň další film z mýho wishlistu a to Mejdan v Las Vegas. Super film! Cameron miluju a Ashton byl skvělej! Ještě mám rozdívaný Perfect days - I ženy mají své dny, ale přítelkyně Česky nerozumí, tak aby se mohla dívat taky. Ne že by mi to až tak vadilo. :D

#better? Yes!!

7. dubna 2013 v 16:31 | Gio
Dnešek mi vážně nikdo nezkazil. Vstal jsem si v 8 ráno šel jsem se psem a si koupit čerstvej rozpečenej chleba ke snídani. K tomu jsem si udělal řeckej salát a pomerančovej fresh - jó, kdybych měl takový odhodlání vstávat každej den a dělat si takový snídaně. :D
Tak nějak jsem si rozplánoval den "zůstanu u filmů" a "nevím co budu dělat večer". S plánem u filmů jsem zůstal. Vzal si k tomu noťas, postahoval si něco a podíval jsem se na svoje starý fotky. JE-ŽI-ŠI!! :O
Od včerejška jsem začal sledovat filmy z mýho wishlistu a jako první jsem zkouknul "Žena v černém" neskutečně fantastickej film! Husina od začátku až do konce a zanechalo to na mě dokonalej pocit.#DREAMS

5. dubna 2013 v 22:29 | Gio
Oukej... takže sem si řekl. Že bych mohl sepsat pár věcí = moje sny, přání apod. prostě chápete, ne? Někdo chce stát v noci na Time SQ (já), někdo chce potkat oblíbenou celebritu (já), někdo se chce celebritou stát (já) a někdo prostě chce žít alespoň sny (všichni).

Takže tady je jen krátký seznam mých snů, které vím, že se asi nesplní... :)

V lihu - jinak to nejde..

4. dubna 2013 v 1:16 | Gio
Já nejsem typ člověka, co by zapíjel žal nebo podobný blbosti. Pil jsem, piju a budu pít s kamarádama pouze, když se chci jít bavit. Ne, abych se ožral jak (nebudu radši říkat věkové kategorie) a potom se probudil poblitej a nevím, co všechno jsou dnešní malý děcka schopný na těch akcích dělat. Jenže předevčírem - byla jiná situace. Já miluju všechno dobrý pití zvláště míchaný drinky. No a stalo se, že sem neodolal a řekl si: "Trochu se napiješ a ráno se normálně pod mírným vlivem vrátíš domů." V Nitru (klub v Neapoli), byla Kapitánská party... prdel jako prase. Říkám si hecnu to a jedeme.

Nebylo extra krásně, ale teplo bylo a slunko ještě ani tak moc nepotřebuju. Celej den sme blbli venku a fotili debilně ujetý fotky. Normální je třeba jenom tahle:

áno, Alex - spolužák, já, Sachi - spolužačka až z Japonska :3 a Alessio je místní DJ.

A byl jsem překvapenej dole na parkovišti zastavil autobus a první, co jsem slyšel "Jestli sis tu bundu stratil, tak tě zabiju. VÍŠ KOLIK TO STÁLO? TO NENÍ ZADARMO" řvala nějaká ženská na skoro dospělýho kluka - asi syna :D, ale co vím mohl to být manžel... Poprvé po půl roce jsem zase slyšel mluvit nějaký krajany, pokud nepočítám rodinu. A řeknu vám, uvnitř mně se vytvořil strašně šťastnej pocit, že nejsem jen z jedné národnosti. Já mám Česko rád!

Ten večer jsem se chystal, že vyjdu pro Sachi domů a půjdeme za lidma do klubu a volá mi totálně zmatená spolužačka: jestli nevím jak se vypočítá to a to v matematice. lol. já kterej z matiky propadal. dobře no. :D

dobrá zase... a to jsem si myslel, že když mi půjčí kámoš čepicu, tak budu mít aspoň kapitánskej swag! :D Tenhle Jack Sparrow to tam ke konci brutálně zabíjel nepovedeným breakdancem. :D pokud si to teda dobře pamatuju.

Já se totiž dostal domů až včerá ráno, hm no kolem 9té, jelikož jsme přespali v kufru auta, do kterýho - vůbec nevím jak sem se dostal. shit. Každopádně tanečky kolem masožravek s tím, že máte vidiny jak po vás hází prachy - jsou docela dobrý haluze... Nemám ponětí, proč jsem tenhle článek napsal, ale chtěl jsem se vypsat. :D Každopádně přidám i nějakou grafiku a nějak se budu snažit to rozjet.

#29/03/13

29. března 2013 v 19:57 | Gio


Tak si říkám, že už bych si mohl koupit nějaký boty. Rozhoduju se mezi suprama nebo si znovu vzít vansy? Ono je možná dobrý vyzkoušet všechno a je pravda, že supry mám jen jedny, ale ne kotníčkový.

Všiml jsem si, že JB je vlastně taková reklama na Supry (ano, jsem Justinův fanoušek a nestydím se) a přece by nenosil žádný kotníkový shity. Mluvím přesně o tomhle typu bot.


What do u think? Jo, koupím si je, ale rád bych znal názor i ostatních. Mimochodem, když jsme u toho - jakej máte názor vy na Justina? Beru jakejkoliv názor, klidně se vyjádřete jak chcete.Myslím, že jsem taky potřeboval jednu "rádoby" cool fotku! ;D
btw: furt slibuju ty moje designy triček... mmm, už bych mohl něco uploadnout.

#playlist 0.1

27. března 2013 v 20:00 | Gio

Jedna aktuální k tomu.... :)

#očimaiPhonu

27. března 2013 v 18:45 | Gio
Dneska byl na pohodu den, co váš? Já jsem byl šťastnej už jen od rána a můžou za to dvě věci.
1. Probudila mě moje oblíbená písnička: Ne-Yo - Let me love you
2. Vyfotil jsem duhu (:DDD)
Jo docela primitivní důvody, ale víte jak se probudíte a prostě máte pocit, že milujete svůj život a tak nějak se prostě na všechno těšíte? Takový pocity bych chtěl mít víckrát, ale zjistil jsem, že nám je asi život dává jen za odměnu. :/Duha v Neapoli. "Fajn věc" na ní bylo, že hned za jednou bouří se valila další, což můžete vidět za tou duhou. Takže to jsem bylo docela nasranej, že je sice 16 stupňů, ale zase prší. Co už.

Taky jsem si vzpomněl, že bych mohl začít už konečně na blogu prezentovat moje výtvory. mmm... nebylo by to od věci. I když kdo by to chtěl vidět (všichni!!).Každopádně jsem toho odpoledne využil (že se bouřka přehnala) a šel se psem ven. Zase ho otravovali tady kámoši, díky kterým mám jeden mobil v moři. :D
Miluju ptactvo fakt, že jo. A kdyby aspoň nebyli ti ptáci tak inteligentní, ale tady ti jsou. prostě ví kdy do vás narazit, aby jste měli mobil v ruce a potom už jen vidíte švih křídel a mobil si to plave na druhej břeh. :DMoje štěně a kradenej tenisák. Na to je expert, vždycky skočí mezi děcka, co si hrajou na ulici o zeď tenis a strašně šikovně jim ukradne tenisák a děcka vůbec nenapadne, že jim ho čornul pes. Vždycky hledají, tak půl hodiny někde v postraních kanálech. :D

Mohl bych i dovalit ten playlist, aby se to tu trochu pohnulo. Pokusím se vybrat písničky, který znají snad všichni! :D
Me ne vado! Avere un buon tempo.

#2day

26. března 2013 v 21:46 | Gio


tak sem nakonec nezůstal celej den zavřenej doma. Po hodince a půl, co jsem si pustil Madagascar přestalo pršet. Kámoš mi zavolal na nějakou tu večerní car-party a sestřenka jestli nechci jít do centra. Z postele se mi fakt nechtělo, ale přemohl jsem se a šel.Rolex :3, bože jsem tak šťastnej, že mě vytáhla do centra. Bílý hodinky sháním už půl roku. Ne, že by bylo bílých hodinek málo, ale málo mi jich padne do vkusu. Cena je osobní s tím se svěřovat nehodlám, ale pár papírků jsem tam nechal. Ale spokojeně sme odešli na autobus ke mně.Moje rohožka. Dal mi jí kamarád k 20 narozeninám po tom, co jsem chodil ožralej po sousedství a kradl rohožky. Tak mě napadlo, že než vejdu domů - podělím se o ni s váma. Ještě jí prej měli v italštině - Che ci fai qui? Ale musím říct, že v angličtině to zní o 20% cooler! :DVidíte to? Po týdnu a půl zase úžasnej podvečer. Nemohl jsem si tu fotku neodpustit cestou dolů k pláži za kamarádama. To jsem ještě nevěděl, jaká party hard se ve třech lidech zvrtne. I bez chlastu... jó musím sem prostě tu fotku uploadnout, i když jsem řekl, že ne. Ale oni česky neumí, tak co. :Daby bylo jen tak jasno... jsem ten nahoře. :D A existuje víc fotek, ale pozadí mýho kamaráda na audi je k nezaplacení (ne nejsem gay), ale prostě když má jeden z vás dost jen z džusu a druhej z jednoho cigára, konečná tohle. Takhle fotka je stará jen pár hodin a k nezaplacení je, že lezu po autě a přitom jsem v sobě nic neměl. To i když chlastám, tak takový blbosti nedělám. The end - poslední článek dneska tohle. Zítra bych mohl sepsat playlist! :D

#26/03/13

26. března 2013 v 13:33 | Gio
Porovnávám teploty v Česku a u nás. Mezi náma je 16-17 stupňový rozdíl a to se mi zdá, že u nás je dneska pod nulou. Teploměr sice ukazuje 17 stupňů, ale pekelně tady prší, takže se mi vlastně ani nevyplatí být doma. už 2 týden nechodím do školy. Fuj... zanedbávám to, ale co už. Poslední ročník a všechny podklady na zkoušky sem si koupil před rokem od známýho.

Jediné světlo mého života je teď deluxe chicken hamburger, kterej sem si letěl před 15 minutama koupit. Mňam. Křupavej a teplej. Teď si ještě pustit nějakej novej film (takže zase žádnej nebo nějakej, co už jsem viděl 100x) a budu spokojenej. Mimochodem, máte někdo sousedy, kteří vám hází kamení do okna a do dveří jen protože posloucháte ve "SLUCHÁTKÁCH" hudbu a mixujete něco na další akci?!! wtf, pochopím neurotický důchodce, ale 35letý lidi? Když oni vysávají vysavačem trávník, taky to... respektuju..?


Včera mi na skypu oznámilo asi 15 lidí, že by v dubnu přiletěli a v květnu bych s nima letěl do Prahy zpět a kouknout se z bábi a dědou. Na to, ale máma řekla, že pro mě má překvapení už od dubna až do května, takže si nemám nic plánovat. Prostě... ať už vám bylo 18 nebo ne - rodiče vaše důvody nezajímají. Chillout - jo ony budou velikonoce. Řeknu vám, byl jsem za tetou v Římě a těch lidí se tam snad naklonovalo o 30% víc. To je tím papežem...


Moje Neapol! Zachytil jsem momentku ráno. To jsem si ještě myslel, že dneska vylezu ven na pláž s Luciou (sestřenice), ale po 9 ráno se zatáhlo a začalo pršet. Takže jsem zůstal s cígem na balkónu.

Pro dnešek zalezu k televizi a xboxu, možná, že večer do klubu nebo budu pořádat forever alone skype party! ;)
 
 

Reklama